2004 yılında VizyonMedya dijital ajansını kurarak dijital sektöre adım attım. 100’lerce web tasarım ve interaktif uygulamasında rol aldıktan sonra 2007 yılında Türkiye’de Google Qualified Professional sertifikası alan ilk birkaç kişiden biri olarak arama motoru pazarlaması (SEM) ve arama motoru optimizasyonu (SEO) projelerine yöneldim. 2009 yılında Google Qualified Professional’lar arasında düzenlenen ilk yarışmada birinci oldum. Daha sonra düzenlenen birçok yarışmada yine çeşitli derece ve ödüller aldım.

2011 yılında eğitim için İngiltere’ye gidip İstanbul’a döndükten sonra pazarlama iletişimi yüksek lisansı programına başlamamla beraber “iletişim” odaklı bütünleşik dijital pazarlama çalışmalarına ağırlık verdim. Multinet, bFit, Kanal7, Müsiad, Gedik Üniversitesi, Gold Bilgisayar başta olmak üzere birçok büyük markanın dijital projelerinde yer aldım. 2014 yılında özel davet ile Google İrlanda ofisine gittim. Kasım 2014’te Campaign Türkiye’de “İşleri büyütmenin yolu dijital pazarlamadan geçiyor” başlıklı bir yayınım yer almıştır.

Nihat KILIÇ, 2013’ten bu yana DijitalKampüs başta olmak üzere üniversiteler, işadamları dernekleri ve STK’larda “dijital pazarlama ve dijital iş geliştirme” alanlarında danışmanlık, seminer ve eğitimler vermekteyim.

VizyonMedya ve DijitalKampüs’teki eğitim, pazarlama, danışmanlık faaliyetlerini aktif olarak devam ettirmekle beraber 2017 itibariyle yeni iş kuranlara hazır ofis, üreticilere dış ticaret, sanayicilere satılık / kiralık sanayi arsası ve fabrika hizmetleri veren bir seri girişimcidir.

Dış ticaret kapsamında ithalat, ihracat, dış ticaret pazarlama, yurtdışı pazarlara giriş, distribütör, bayi, B2B match making, online B2B görüşme, yurtdışında lokal partner ve tercüman sağlama hizmetleri hakkında www.KolektifExport.com ‘u inceleyebilirsiniz.

Hazır ofis, yasal iş adresi, toplantı odası kiralama, çağrı merkezi, telefon cevaplama hizmetleriyle ilgili  detayları www.444ofis.com ‘da bulabilirsiniz.

Bir çok işadamları derneğinde ve STK’da aktif olarak yer almaktayım.